• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Zaproszenie do udziału w ropoczęciu roku szkolnego

W najbliższy poniedziałek, 2 września rozpoczniemy kolejny rok szkolny 2024/2025. Uroczystość zacznie się od mszy świętej w kościele parafialnym w Tuczępach o godzinie 8:00.

Następnie Dyrektor Szkoły zaprasza wszystkich uczniów i rodziców na plac przed budynkiem szkoły, gdzie odbędzie się oficjalna inaurguracja nowego roku szkolnego, po czym uczniowie udadzą się do klas wraz z wychowawcami.

Dowóz uczniów do szkoły i przedszkola odbywał się będzie tak samo jak w ubieglym roku szkolnym, natomiast odwóz zorganizowany zostanie w dwóch turach:

1) po 5 godzinie lekcyjnej godz.: 12:30

2) po 7 godzinie lekcyjnej  godz.: 14:30

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego

- przywóz z Czyżowa : godz. 7:15

- przywóz z Kargowa : godz: 7:15

Odwóz planowany około 10:00.

Drodzy RODZICE

Uprzejmie informuję, że zgodnie z przepisami prawa oświatowego każda szkoła została zobowiązana do opracowania i wdrożenia STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH.

ZARZADZENIEM z 5 czerwca 2024r. dopuściłam w/w dokument do stosowania w Naszej Szkole i Przedszkolu od 1 września 2024r.

W związku z powyższym 10 września 2024r. na ZEBRANIU z RODZICAMI organizujemy szkolenie dla rodziców i nauczycieli dotyczące tych bardzo ważnych zagadnień. Byłoby wielce wskazane, aby frekwencja RODZICÓW na tym szkoleniu wyniosła 100%. Zapraszam więc wszystkich  bardzo serdecznie na to szkolenie. Przeprowadzi je pracownik  Powiatowego Ośrodka Doskonalenia i Dokształcania  Nauczycieli w Busku Zdroju.

Grażyna Patrzałek

• Tuczępy 33
          28-142 Tuczępy
          woj. świętokrzyskie