• 2022/23 czerwiec

Tydzień 1

29.05.2023 - 2.06.2023

Podczas zajęć "Algorytmy i programowanie" uczniowie klasy szóstej mogli korzystać ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Szóstoklasiści   na pierwszych  zajęciach w czerwcu przygotowali  frytki.

Uczniowie klasu 8a wykonywali wspolne sesje zdjęciowe. W ten sposób wykorzystywali ostatnie wspólne chwile przed wakacjami.

Uczniowie klasy 8b robili zdjęcia przy użyciu aparatu fotograficznego na placu szkolnym.

Uczniowie klasy 8b korzystając z pieknej pogody udali się na lekcje języka angielskiego w plenerze. Z chęcią pozowały do zdjęć swoim koleżankom w myśl propozycji jednej z nich "Let's take photos!".

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tydzień 2

5.06.2023 - 9.06.2023

Podczas zajęć "Algorytmy i programowanie" uczniowie klasy szóstej mogli korzystać ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Uczniowie gudowali z klocków lego.

Uczniowie klasy 8b robili zdjęcia przy użyciu aparatu fotograficznego.

Uczniowie klasy 8b na zajeciach z informatyki budowali z kloców lego zgodnie z załączoną instrukcją.

Tydzień 3

12.06.2023 - 16.06.2023

Podczas zajęć "Algorytmy i programowanie" uczniowie klasy szóstej mogli korzystać ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Szóstoklasiści   korzystali z patyczków.

Uczniowie klasy VI prowadzili w dwuosobowych zespołach wywiad z koleżanką / kolegą dotyczący upodobań kulinarnych. Do wykonania zadania wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"- mikrofon i kamerę.

Jolanta Królikowska

Tydzień 4